Prijenos uživo

18 Velj Drugi poraz naših kadeta u prvenstvu

Poraz u 7. kolu kadetske lige...

Naši košarkaši doživjeli su neugodan poraz od ekipe Matulja na gostujućem terenu. Košarkaši Škrljeva bez Pešuta i Juričića i sa rekonvalescentom Štefančićem, loše su ušli u utakmicu i dopustili domaćinima da naprave razliku od 16 poena. Da bi situacija bila još gora ozlijedio se i ponajbolji igrač ekipe Mitić. Nakon prve četvrtine naši košarkaši kreću sa zonskom obranom i malo po malo smanjuju prednost. Odličnom igrom u obrani i pametnim napadom košarkaši Škrljeva čak i prelaze u vodstvo, međutim ekipa Matulja se ne predaje i ponovo prelaze u lagano vodstvo i na kraju ipak dolaze do vrijedne pobjede preciznim izvođenjem slobodnih bacanja.

KK Matulji– KK Škrljevo  58:55

  (24:8, 7:17, 7:17, 20:13)

KK Matulji: Kosturin, Katalinić 9, Fabijanić 3, Tićak, Marelja, Benković 27, Rogović 6, Bešić 2, Ćuković 9, Bubahmetović 2.

KK Škrljevo: Cupač, Juretić, Štefančić 15, Kukec 25, Prpić 5, Hrnjkaš, Pribanić 4, Demark, Mitić 4, Grlaš 2.