Prijenos uživo

12 Stu Kadeti: Kostrena uspješnija

U drugom kolu kadetske lige naši su kadeti poraženi od gostujuće ekipe Kostrene...

ŠKRLJEVO - KOSTRENA 49:64
(5:11, 17:9, 13:26, 14:18)

ŠKRLJEVO: Pešut 1, Prpić 8, Vičević, Sušanj 5, Tkalčec, Hrnjkaš 6, Demark 15, Radolović, Pribanić 11, Kopajtić 3.
KOSTRENA: Banić 2, Barbalić, Deković 29, Abramović 2, Pilepić 4, Cvetković 6, Lolić 4, Dundović 3, farkaš 10, Kukuljan 2, Carletto 2.

Lošim ulaskom u utakmicu naši su kadeti usmjerili utakmicu u nesigurne vode, ipak preokretom u drugoj četvrtini, Škrljevo predvođeni Demarkom i Pribanićem vodi na poluvremenu 22:20. Ponovno nakon odmora pad u igri naših košarkaša koje koristi Deković i uz pomoć suigrača uvjerljivo dobiva drugo poluvrijeme i bodove za svoju Kostrenu.

1.kolo kadetske lige
U prvom kolu kadetske lige naši su kadeti uvjerljivo savladali vršnjake Zameta...

U odličnoj premijeri kadetske lige trener Dario Blažević imao je spremnih 12 igrača koji su već u prvoj četvrtini stvorili prednost od deset poena. Kapetan Pešut odlično je otvorio utakmicu i poveo suigrače do druge četvrtine u koja je završena sa 2:13 u korist škrljevčana. Do kraja utakmice svi igrači su dobili priliku, te se razlika još dodatno i povećala, da bi u posljednjoj četvrtini zamećani došli do izjednačene četvrtine. Trio sa škrljevskog betonskog igrališta : Hrnjkaš, Pribanić i Pešut efikasniji kod gostiju, dok su kod zamećana Bohaccorsi i Paro bili usamljeni.

Trener Dario Blažević: "Treba pohvaliti sve kadete, odigrali su odličnu utakmicu, iako imamo problema sa terminima škole i treninga. To se ipak nije vidjelo na parketu, jer su dečki dali sve od sebe i moramo biti zadovoljni kako su odigrali ovu utakmicu, borbeno, nesebično i timski. Želim im da tako i nastave, a na treninzima ćemo se radom i redovitim dolascima izboriti za mjesto u ekipi, jer nas ove sezone ima dosta, te nas očekuje zanimljiva i duga kadetska liga."


ZAMET - ŠKRLJEVO 35:66 (14:24, 2:13, 4:14, 15:15)

ZAMET: Maljevac 4, Paro 11, Margić, Sterpin, Cvijović 2, Bohaccorsi 12, Krasnić 6, Hurem 2.

ŠKRLJEVO: Vičević 5, Pešut 11, Prpić 8, Radolović 2, Tkalčec 3, Cupać 2, Pribanić 18, Hrnjkaš 10, Grlaš 4, Sušanj, Kopajtić 5, Demark.