Prijenos uživo

12 Stu Mlađi kadeti: Cres poražen u napetoj utakmici

Nakon pobjede u prvom kolu mlađi kadeti nove su bodove osvojili protiv gostiju sa Cresa...

ŠKRLJEVO - CRES 59:42
(10:10, 12:13, 9:10, 28:9)

ŠKRLJEVO: Pribanić 16, Juretić, A.Vičević 13, Kamenar, M.Vičević 2, Pokrajac 4, D.Vičević 12, Domitrović 4, Tadej 8, Sabotinčić, Birtić.

CRES
: Filipas 6, Salković 4, Maraš 14, Blažević 2, Damijanjević, Živković 2, Kaštelan 6, Salković 2, Dragoslavić 2, Filipas 2, Lovrečić.

Odličnu i neizvjesnu utakmicu odigrali su naši mlađi kadeti protiv vršnjaka s Cresa, rezultatom 23:22 gosti su vodili na poluvremenu i utakmica je bila u egalu. Gosti i na kraju treće četvrtine predvođeni Marašem vode minimalno, međutim ponestaje im snage i koncentracije koje uvelike koriste naši igrači. Pribanić i Vičevići konačno poentiraju sve ono što su promašivali u prvom dijelu, te se prednost vraća na škrljevsku stranu. Do kraja utakmice Tadej, Pokrajac i Domitrović koriste svoje prilike i Škrljevo na kraju u tijesnoj i napetoj utakmici pobjeđuje sa čak 17 poena razlike.

 

1.kolo mlađe kadetske lige
JELENJE DRAŽICE - ŠKRLJEVO 35:45

(4:12, 11:16, 11:6, 9:11 )

JELENJE DRAŽICE: Lukanić, Šegota, Brainich 1, Križanović, Ban 1, Živalj 4, Gović 2, Radojčin 10, Moreti, Blažić 4, Zoretić, Lisac 13

ŠKRLJEVO: Pribanić 4, D.Vičević 18, A.Vičević 7, Birtić, Pokrajac 2, M.Vičević, Kamenar, Domitrović, Sabotinčić, Tadej 14

Utakmica prvih košarkaških susjeda i prijatelja protekla je u fer i korektnom nadmetanju u utakmici u kojoj su obje ekipe imale uspona i padova, međutim svojom željom i borbenošću izmamili su pljesak prisutnih gledatelja.
Dominik Vičević i Marino Tadej najefikasniji kod naših košarkaša, dok su Radojčin i Lisac predvodili domaćine.