Prijenos uživo

22 Sij Juniori: Još jedna pobjeda

Do pobjede teže od očekivanog...

U utakmici juniorske lige protiv Krka naši juniori upisali su još jednu pobjedu na gostovanju. Domaćini su se pokazali kao čvrst i nezgodan protivnik, te je pitanje pobjednika riješeno tek u zadnjoj četvrtini. Naši juniori nisu mogli naći lijek za odličnog Jerkovića koji je radio ogromne probleme našoj obrani. Odličan skok u napadu domaćine je držao u igri do samog kraja. Naše košarkaše standardno su predvodili dvojac Kukec-Mitić, dok su Štefančić i Škerjanec odigrali solidne uloge u ovoj gostujućoj pobjedi.

KK Krk– KK Škrljevo 59:65

(16:21, 15:8, 13:16, 15:20)

KK Krk: Dujmović, Crkvenčić 18, Kosić D. 5, Romanić 9, Kosić K., Bajčić, Orešković 2, Bonifačić, Jerković 25, Hadžić.

KK Škrljevo: Pribanić, Hrnjkaš, Štefančić 9, Kukec 18, Mitić 23, Cupać, Zubalj 4, Škerjanec 9, Sušanj.