Prijenos uživo

26 Sij Juniori: Bodovi ostali na Mavrincima

Pobjeda na domaćem parketu…

Juniori Škrljeva bili su uspješni i u domaćoj utakmici protiv ekipe iz Krka. Iako oslabljeni neigranjem Štefančića i Šulera, naši košarkaši upisali su još jednu pobjedu. Prvo poluvrijeme pripalo je gostima. Odličan skok u napadu i odlična napadačka igra Crkvenčića i Jerkovića radili su velike probleme našim košarkašima. Nakon pauze naši juniori se bude i ubacuju u višu brzinu. Bolji protok lopte, brza igra i kontrola u skoku odvode naše košarkaše na pristojnih 15 razlike. Do kraja utakmice svi igrači Škrljeva dobivaju svoju priliku koju je najbolje iskoristio Luka Cupać (9p). Od ostalih igrača valja spomenuti standardno dobre igre Mitića (20p) i Kukeca (15p) kojima se ovaj puta pridružio raspoloženi Škerjanec (17p).

 

KK Škrljevo - KK Krk  74:60

 (10:10, 15:19, 25:10, 24:20)

KK Škrljevo: Pribanić 4, Hrnjkaš, Kopajtić, Kukec 15, Mitić 20, Cupać 9, Zubalj, Škerjanec 17, Sušanj 4, Kopajtić, Juričić 5.

KK Krk: Dujmović, Crkvenčić 11, Kosić D. 8, Romanić 7, Kosić K., Bajčić 1, Orešković 13, Bonifačić, Jerković 16, Hadžić, Tomić 4.