Prijenos uživo

18 Ožu Mlađi kadeti solidno sa Kvarnerom

Mlađi kadeti Kvarnera bili su uspješniji i u uzvratu od naših klinaca...

Domaćin je uvjerljivom igrom, te vodstvom kroz cijelu utakmicu riješio pitanje pobjednika. Škrljevčani su se u par navrata sasvim približili domaćinu, ali veći izbor igrača presudio je, te riječani zasluženo osvajaju nove bodove.

KVARNER 2010 - ŠKRLJEVO 63:44
(23:14, 13:11, 17:11, 10:8)

KVARNER 2010: Miletić 6, Kučić 21, Turina, Bačić, Tomić, Obradović, Milović 5, Klarić 16, Dupski, Brnelić, Borši 2, Pribanić 13.

ŠKRLJEVO: Pribanić, D.Vičević 14, A.Vičević 9, Pokrajac 2, Birtić, Sobotinčić, Juretić, Kamenar 8, Kopajtić 11.

Odličnu utakmicu protiv Kvarnera 2010 odigrali su naši mlađi kadeti...

ŠKRLJEVO - KVARNER 2010  58:70
(19:12, 15:12, 5:26, 18:20)

ŠKRLJEVO: Juretić, A.Vičević 15, D.Vičević 6, Pokrajac 5, M.Vičević, Sobotinčić, Birtić, Pribanić 16, Tadej, Kopajtić 18.

KVARNER 2010: Miletić 2, Kučić 14, Turina 8, Bačić, Trninić, N.Klarić 2, Milović 12, L.Klarić 2, Obradović, Brnbić 6, Rošti 2, Pribanić 14.

Odlično prvo poluvrijeme u kojemu su naši košarkaši prikazali veliki napredak u svim elementima igre donio je i vodstvo od 34:24, ipak kvalitetniji gosti predvođeni trenerom Musićem u trećoj četvrtini preokreću rezultat. Umor i nedostatak zamjena, kao i bolja igra mladića Kvarnera donijela je gostima bodove iz dvorane Mavrinci, međutim ostaje veliko zadovoljstvo dobrom igrom naše ekipice i trenera Daria Blaževića.