Prijenos uživo

29 Svi Pobjeda na oproštaju od sezone

Naši kadeti pružili su odličnu partiju na gostujućem terenu u Kraljevici...

U posljednjem kolu kadetske lige, naši košarkaši bili su uspješniji od vršnjaka iz Kraljevice. Škrljevo je vodilo tijekom cijelog susreta prvenstveno zahvaljujući odličnoj obrani. Posebno su se u obrambenim zadacima istaknuli Pešut i Cupać, koji su zaustavili njihovog najboljeg igrača Brletića, te Radolović koji je „zaključao“ reket. U napadačkom dijelu standardno dobri Hrnjkaš i Pribanić bili su nerješiva enigma za domaće igrače.

KK Kraljevica – KK Škrljevo 53:67

   (10:15, 12:19, 12:10, 19:23)

KK Kraljevica: Močilac 5, Mitić 2, Živković, Aleksić, Borčić 9, Bajčić, Brletić T. 1, Brletić N. 15, Pastar 13, Ćenaković, Tomas 8.

KK Škrljevo: Pešut 2, Cupać 2, Vićević, Tkalčec, Hrnjkaš 24, Jurković 9, Sušanj 2, Kopajtić 5, Pribanić 19, Radolović 4.